Ana Sayfa Dünya 5. Kez Dünya Şampiyonu olan NAZ ARICI, Dünya’ya ATATÜRK’ü ve 19 Mayıs’ı...

5. Kez Dünya Şampiyonu olan NAZ ARICI, Dünya’ya ATATÜRK’ü ve 19 Mayıs’ı Haykırdı: “Ne Mutlu Türk’üm Diyene!”

55
0

Uluslararası Buz Pateni Federasyonu’nun Almanya’da düzenlediği 2023 Uluslararası Yetişkinler Artistik Buz Pateni Şampiyonası’nda Naz Arıcı altın madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.Artistik Buz Pateni Milli Sporcusu Naz Arıcı, 5’inci kez Dünya Şampiyonu oldu. Arıcı, yarışma sonunda Mustafa Kemal Atatürk‘ün ismini haykırarak salondaki herkesi duygulandırdı.

Branşında beşinci dünya şampiyonluğunu kazanan milli sporcu Naz Arıcı, “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor aldığım bu birinciliği Türk halkına armağan ediyorum” dedi.

Uluslararası Buz Pateni Federasyonu’nun Almanya’da düzenlediği 2023 Uluslararası Yetişkinler Artistik Buz Pateni Şampiyonası’nda Naz Arıcı altın madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı
Branşında beşinci dünya şampiyonluğunu kazanan milli sporcu Naz Arıcı, “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor aldığım bu birinciliği Türk halkına armağan ediyorum” dedi.
Şampiyonaya aralıksız ve disiplinli bir çalışma süreci ile hazırlandığını anlatan Arıcı, “Ülkece çok zorlu dönemden geçtik. Bu süreçte ben de çok etkilendim. Bu anlamlı günde altın madalyayı alıp ülkeme armağan etmek benim için çok önemliydi ve başardım”diye konuştu.Arıcı, yarışma sonunda Mustafa Kemal Atatürk ismini haykırarak birinciliğini kutlaması tüm dikkatleri üzerine çekti.15-20 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın Oberstdorf bölgesinde düzenlenen Uluslararası Masterlar Artistik Buz Pateni Şampiyonası’na katılan Altın Kuğu Naz Arıcı, Gold Bayanlar kategorisinde 5’nci Dünya Şampiyonluğunu göğüsledi.ATATÜRK’ÜN İSMİNİ HAYKIRDI
Arıcı, yarışma sonunda Mustafa Kemal Atatürk ismini haykırarak birinciliğini kutlaması tüm dikkatleri üzerine çekti.NAZ ARICI: “ŞAMPİYONLUĞU TÜRK HALKI’NA ARMAĞAN EDİYORUM”
Uluslararası Buz Pateni Federasyonu’nun Almanya’da düzenlediği 2023 Uluslararası Yetişkinler Artistik Buz Pateni Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu olan Naz Arıcı “Böylesine özel ve anlamlı bir günde bu başarıyı göğüslemek gurur verici. Ülke olarak çok zor ve acı günler yaşıyoruz. Böylesine anlamlı bir günde şampiyonluğu kazanmam beni çok mutlu etti. Tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor ve aldığım şampiyonluğu Türk halkına armağan ediyorum” dedi.
NAZ ARICI ile İlgili, Sosyal Medya Kullanıcıları Tarafından Kutlama Mesajları Paylaşıldı!
 
Önceki İçerik2. Tur İçin SANDIK GÖNÜLLÜLERİ İkiye Katlandı: 200 Binden Fazla Başvuru Var
Sonraki İçerikÜmit ÖZDAĞ, 2.Turda KILIÇDAROĞLU’nu Destekleyecek! Sığınmacıların Gönderilmesi Mutabakata Bağlandı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz