Ana Sayfa Yerel Haberler ANLAMLI GÜNDE USTA OYUNCU NAZAN KESAL “YARALARIM AŞKTANDIR” İLE BODRUM’DA

ANLAMLI GÜNDE USTA OYUNCU NAZAN KESAL “YARALARIM AŞKTANDIR” İLE BODRUM’DA

431
0

ANLAMLI GÜNDE USTA OYUNCU NAZAN KESAL “YARALARIM AŞKTANDIR” İLE BODRUM’DA

Bodrum Belediyesi; 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününde, tiyatro sahnelerini kadınlar için açıyor. Usta oyuncu Nazan Kesal’ın oynadığı ” Yaralarım Aşktandır” adlı oyun ile Bodrum’da yaşayan kadınları bir araya getiriyor.

Nazan Kesal “Yaralarım Aşktandır” adlı tek kişilik oyunu 25 Kasım 2021 Perşembe günü saat 20.30’da Oasis Nurol Kültür Merkezi Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Sahnesi’nde ücretsiz olarak gösterilecek.

“Yaralarım Aşktandır” adlı tek kişilik oyunuyla, Nazan Kesal, İran’ın güçlü kadın şairi Furuğ Ferruhzad’ı oynuyor. Yazar Şebnem İşigüzel’in kaleme aldığı ve Berfin Zenderlioğlu’nun yönettiği oyun, İran şiirinin isyankar sesi Füruğ Ferruhzad’ın nefesini, tiyatro sahnesine taşıyor.

Toprağa emanet edilmeyi bekleyen, ölüsüne bile tahammül edilemeyen, Füruğ Ferruhzad kendi arafında ömrünün şiirini yazacak ve aklınızdan çıkmayacak sözler fısıldamak üzere Nazan Kesal’in etkili performansı ile sahnede olacak.

Nazan Kesal’ın “Yaralarım Aşktandır” adlı tek kişilik oyunu Bodrum Belediyesi’nin 25 Kasım etkinlikleri çerçevesinde ücretsiz gösterimi ile tüm kadınları bekliyor.

Önceki İçerikBODRUM’DA AVUSTURYA GÜNLERİ SONA ERDİ
Sonraki İçerikBODRUM BELEDİYESİ İLE TÜRKSAT ARASINDA “AKILLI ŞEHİR” ÇATI PROTOKOLÜ İMZALANDI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz