Ana Sayfa Genel Aras;bu mücadelenin başka yolu kalmadı..!

Aras;bu mücadelenin başka yolu kalmadı..!

1217
0

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras bu zihniyetle mücadelenin, başka yolu kalmadı.

Değerli Bodrumlular, merhaba. Uzun bir bayram tatilini, önceden aldığımız tedbirler ve büyük bir özveriyle hizmet veren kamu görevlilerimizin sayesinde, önemli bir sorun yaşanmadan tamamladık.

Belediye hizmetleri, sağlık ve güvenlik başta olmak üzere, bayram süresince insan üstü bir gayretle çalışan kamu personelimize ve bayram tatilleri için Bodrum’u tercih eden değerli misafirlerimize, teşekkür ediyorum.

Bayram süresince yaptığımız denetimlerde yine tüm uyarılarımıza rağmen Bodrum’a ve Bodrumlulara saygısı olmayanların çirkin eserleriyle karşılaştık. Dolayısıyla bu günden itibaren, Bodrum’un marka değerini ve itibarını kullanarak servetlerine servet, itibarlarına itibar katarken, Bodrum’a ve Bodrumlulara karşı saygısızca davranışlar sergileyen inşaat şirketlerini kamuoyu ile paylaşacağım. Bu videodaki çirkin görüntüler, Sumka İnşaat adlı firmaya ait. Şantiyesinin molozu, çöpü her yere dağılmış, şantiyede tek bir sorumlu veya bekçi yok, inşaat bölgesinde yaşayanlara saygı yok, Bodrum’a saygı yok.. Üstelik, tüm uyarılara rağmen yok.. Artık ya onlar Bodrum’a ve Bodrumlulara saygı duymayı öğrenecek, ya da onların gerçek yüzünü tüm kamuoyu öğrenecek. Bu zihniyetle mücadelenin, başka yolu kalmadı.

Önceki İçerikBodrum da olumsuzlukların yanında güzel şeyler de yaşanıyor olabilir
Sonraki İçerikCan dostlar için 5 bin 268 kilogram mama üretildi 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz