Ana Sayfa Öne Çıkan Bodrum ve Türkiye siyaseti için örnek davranış

Bodrum ve Türkiye siyaseti için örnek davranış

668
0

Bodrum siyasetinin önde gelen isimleri Ak Parti ilçe Başkanı Osman Gökmen’in İftar davetine katılıp Bodrum ve Türkiye siyaseti için örnek bir davranış ortaya koydular birlik,beraberlik mesajı verdiler.

NE DEDİLER;

Ak Parti Osman Gökmen,

Bugünkü iftarımızı Bodrum siyasetinde kimileri ile rekabet kimileri ile kolkola siyaset yaptığımız ilçe Başkanlarımız; MHP ilçe Başkanı Sn. İbrahim Bilgi, TDP ilçe Başkanı Sn. Nagihan Bayram, CHP ilçe Başkanı Sn. Halil Karahan, İYİ Parti ilçe Başkanı Sn. Nevzat Kanber, VATAN Partisi ilçe Başkanı Şeref Bozkurt, BBP ilçe Başkanı Mustafa Kıroğluyla düzenlemiş olduğum iftar yemeğinde açtık. Allah kabul etsin.

İyi Parti Nevzat Kanber,

Bodrum’un farkını yine hep beraber ortaya koyduk. Bodrum Sevgi, saygı, kardeşlik ve demokrasinin başkentidir.Ramazan bayramları bunu pekiştirme dönemleridir. Bugün Ak Parti ilçe başkanı arkadaşım Sn.Osman Gökmen’in iftar davetine yarımada da bulunan siyasi parti ilçe başkanı arkadaşlarımızla birlikte icabet ettik. Güzel bir Bodrum sohbeti oldu. Osman başkana misafirperverliği için teşekkür ederiz. Allah kabul etsin.

Vatan Partisi Şeref Bozkurt,

Bu akşam siyasi partilerin ilçe başkanları olarak Ak parti İlçe Başkanı Osman Gökmen’in organize ettiği iftar yemeğine katıldık.Bodrum Vatan partisi İlçe başkanı olarak Osman Gökmen arkadaşımıza bu nazik daveti ve Bodrum’da belki de ilk kez böyle bütün ilçe başkanlarının buluştuğu ve ilçe başkanlarımızın Bodrum’un sorun ve çözümlerinin konuşulduğu bir buluşmayı sağladığı için şahsım ve bütün Bodrum’lular adına teşekkür ederim.Bu buluşmada konuşulduğu ve önerildiği gibi belli aralıklarla devamının çok yararlı olacağı inancındayım.

MHP İbrahim Bilgi,

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Sayın Osman Gökmen’in davetiyle siyasi partilerin Bodrum ilçe başkanlarıyla iftarda bir araya geldik. Bodrum adına çok yararlı fikir alışverişinde bulunup, teklifimizle bundan sonra her ay düzenli olarak buluşmayı kararlaştırdık. Siz değerli Bodrumlular’la da paylaşacağımız, Bodrum için birlikte çalışma mektubumuzu sayın Başkanlara ilettik. Tek amacımız Bodrum. Bu güzel davet için AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ve katılan değerli ilçe başkanlarına çok teşekkür ederiz.

TDP Nagihan Bayram

Bu Akşam AK Parti ilçe Başkan’ımızı davetiyle,diğer ilçe başkanlarımızla iftar yemeğinde buluştuk.Nazik davetler için kendilerine çok teşekkür ediyorum

Bir 6 kişi ve oturan insanlar görseli olabilir
Önceki İçerik25 NİSAN 1915; ÇANAKKALE BİR KEZ DAHA GEÇİLEMEDİ…
Sonraki İçerikKöy Enstitüleri yaşıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz