Ana Sayfa Duyuru BODRUM BELEDİYESİ’nden Deprem Bölgesi İçin Koordineli Çalışma

BODRUM BELEDİYESİ’nden Deprem Bölgesi İçin Koordineli Çalışma

76
0

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet ARAS, Kahramanmaraş merkezli büyük depremde zarar gören bölge vatandaşlarına gönderilmek üzere toplanan yardımlarla ilgili olarak, herkesi sürece dair ederek koordineli bir çalışma yürütüyor.

BODRUM BELEDİYESİ’nin DUYURUSU

Değerli Bodrumlular, Afad ve Kızılay Başkanlığı tarafından bize iletilen ve aşağıda bilginize sunulan ihtiyaç listesindeki ürünler dışında olmamak kaydı ile yardımlarınızı her gün Konacık Mahallemizde 24 SAAT açık olacak

Herodot Kültür Merkezimiz ile SAAT 18.00’e KADAR açık olacak Akçaalan Mahallesi Düğün Salonunuza, Mumcular Merkez Cumhuriyet Meydanı Belediye Ek Hizmet Binamıza ve Yalıkavak Fen İşleri Ek Hizmet Binamıza getirmenizi rica ediyoruz.

Bodrum Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığımız koordinasyonunda yürütülmekte olan bu yardım organizasyonu ile toplanacak ürünler kayıt altına alınarak tasnif edildikten sonra Muğla Afad Başkanlığı vasıtasıyla afet bölgesine ulaştırılacaktır.

İHTİYAÇ LİSTESİ..

Çadır, Battaniye, Kışlık kıyafet, (Kaban, bere, eldiven, kazak, bot, polar vb.) bebek bezi, bebek maması, kadın hijyen paketi, bebek ana kucağı, yağmurluk, hasta yatağı, hasta bezi, engelli sandalyesi, tüplü ısıtıcı, kuru gıda malzemeleri.

Önceki İçerikDr. Haydar ATEŞ ile Seçime Doğru Türkiye: 6’lı Masada Çatlak mı Var?
Sonraki İçerikProf. Dr. Haydar ÇAKMAK: İktidar Aymazlık İçinde! KAHRAMANMARAŞ Depremi, İmar Affı, OHAL…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz