Ana Sayfa Duyuru Bodrum da olumsuzlukların yanında güzel şeyler de yaşanıyor olabilir

Bodrum da olumsuzlukların yanında güzel şeyler de yaşanıyor olabilir

626
0

Gazeteniz BODRUM SONSÖZ ”Susmayacağız…” sloganıyla sürdürdüğü yayın hayatında ,bugüne kadar hep susturulan,susmak zorunda bırakılan yurttaşına söz hakkı veriyor.

Susturanlara inat konuş vatandaş! Konuş ki ortak dertlerimiz tek sesimiz olsun.Siz de konuşmak için;konuşmak istediklerinizi info@bodrumsonsoz.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Konuş Vatandaş’ı noktasına,virgülüne dokunmadan,ünlü hatasına bakmadan olduğu gibi yayımlıyoruz.

Ayten Üren hanım efendinin gönderdiği mesajı yayımlıyoruz.

Bu gece bir türlü uyku girmiyor gözüme.

Rağmetli ninem derdiki,dünya iyiler yüzü suyu hürmetine dönüyor.
Düşünürdüm zaman zaman, kaldimi günümüzde o insanlardan diye,Kalmış gördüm ve çok mutlu oldum. Peki bu insandan söz etmezsek ayıp olmaz,mı.

Adı Fatma Tekin bu hanımefendinin, ekonomik durumu iyi şükür, hiç çalışmadan rahat bir hayat sürebilir. Ama o bunu tercih etmiyor.
Turgutreis, de oturan dostlarım bilir Kortan otelin yan tarafında Sude butik vardır,ve yanında küçük bir Atölye, bu Atölye işte Fatma Tekin,e ait . Orada inanılmaz güzel kıyafetler dikilir yetmez pantolon paçaları fermuar işlerini de yapar sevgili dostumuz,buralardan kazandığı paraların kuruşunu cebine koymaz ,kimin ihtiyacı varsa ,bir yere okul yapılacak ,bir çocuk bisiklet istemiş de babası alamamış,sa Fatma yeter orada .
İşte bu gecenin kahramanı,da bence Fatma Tekin arkadaşımız,Milas,in fesleğen köyün e sağlık ocağı yapılsın diye oturdu makinesinin başına, dikti aylarca her ilmeginde bir hamile gelinin saglik ocağı olmadığı için yollarda ziyan olmasını istemediği için, bir ebe olsun köyde diye. Bir insan kalp krizi geçirdiğinde ölmesin diye attı her ilmegi Fatma Tekin.
İşte demem o ki iyiki bu insanlar var ve dünya onların yüzü suyu hürmetine dönüyor.
Bu akşamın kahraman, Fatma Tekin e ve Nergiz Karatoprak a Sude butik adına sonsuz teşekkürler güzel bir amaç için, güzel bir akşam di.
Sezar ,in hakkı sezar,a. Ayten Üren

Fatma Tekin

Önceki İçerikBayram Tatilinde Teknelerden Günde 34 Bin kg. Atık Toplandı
Sonraki İçerikAras;bu mücadelenin başka yolu kalmadı..!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz